Amaç ve Gayemiz

Amaç ve Gayemiz

SES SİZ OLURMUSUNUZ
hiçbir çıkar gözetmeden ve ara kurum/dernek devreye sokmadan, ihtiyaç sahiplerinin yardımseverler ile sosyal medya aracılığı ile samimi bir ortamda direkt buluşmasını sağlar. Kurumsallaşmış birçok dernek ve kuruluş mevcut olmasına rağmen, özellikle yardıma muhtaç insanların zaman zaman sosyal medya üzerinden yaptıkları yardım çağırılarını hepimiz okuyoruz. Amacımız, dernek ve kurumların eksik kaldığı bu yerlerde yapılan bu tür çağrıları bir çatı altında toplayıp daha sistematik bir şekilde duyurarak ihtiyaçların bir an önce karşılanmasını sağlamak. 
SES SİZ OLURMUSUNUZ un sunduğu şeffaf sistem sayesinde bağış yapacak olan yardımseverler, yaptıkları yardımları gönüllü ekip arkadaşlarımızın gelip kapıdan alacakları için, yardımın gerçekten ihtiyaç sahiplerine ulaştığından emin olacakları gibi, ihtiyaçların da ilk elden bildirilmesinden dolayı, gerçekten anlık, önemli ve gerekli olan ihtiyaçları direkt gidermenin huzurunu ve mutluluğunu yaşarlar. 

Çünkü SES SİZ OLURMUSUNUZ aracısız bir inisiyatif olduğundan “bağışıma ne oldu?”, “acaba yolladıklarım kimlerin eline geçti?” gibi sorular cevapsız kalmaz. Dilerseniz, paketlerinize iletişim bilgilerinizi iliştirerek, direkt destek bekleyen insanlar ile iletişime geçerek yardımınızı devamlı hale getirebilirsiniz. 

Hepimizin evinde artık kullanmadığımız ev eşyaları modası geçmiş kıyafetler çocuklarımızın çok çabuk büyüdükleri için eskitemeden kaldırdığımız kıyafetleri veya çocukken okuduğumuz ve bu kitabı her çocuk okumalı dediğimiz kitap ve eşyalar mevcut aslında ülkenin bir yerinde bunlara çok ihtiyacı olan aileler ve çocuklar var. SES SİZ OLURMUSUNUZ sayesinde, mevcut olan malzemelerinizi ihtiyaç sahiplerine ulaştırabilirsiniz. 

Çünkü SES SİZ OLURMUSUNUZ sayesinde maddi imkânlarınız çerçevesinde ufak da olsa bir aileye bir yetime,
bir öğrenciye, bir sınıfa veya bir okula yardım edebilir, ülkemizin ve dünyanın geleceği olan çocuklarımızın ve ailelerimizin yaşamlarına ufak da olsa bir SES olabilirsiniz
SES SİZ OLURMUSUNUZ. ?