Biz Kimiz

Biz Kimiz

Yeryüzünde paylaşma ve yardımlaşmanın egemen olması için kardeşlik bilinciyle dünyanın her yerinde muhtaç ve mazlum bütün insanlara ihtiyaç duydukları yardımları gerçekleştirerek her insanın iyi yaşam şartlarında yaşamasına öncülük etmek.
İnsan haklarını ihlal eden her türlü politika ve ideolojiye karşı insanlığın yanında olarak gerekli çalışmaları gerçekleştirmektir.
Savaşların, doğal afetlerin ve kıtlıkların neden olduğu olumsuzluklara karşı insanlara sürdürülebilir proje ve desteklerle yardım etmek. Yardıma ihtiyacı olan bölge ve insanların sesini duyurmak. Kalıcı eserler ile sürdürülebilir projeler geliştirerek yardıma ihtiyacı olan bölgelerin desteksiz kalkınmalarına yardımcı olmak.
Çalışma İlkelerimiz
Yardımlaşma faaliyetlerinde öncü olmak
Yardıma ihtiyacı olan tüm canlıların yanında olmak
Din, dil, mezhep, ırk ayırt etmeksizin yardım etmek
Şeffaf olmak
Yardımlaşma ve paylaşma kültürü için çalışmak
Mağdur insanların sesi olmak
olmak ilk hedefimiz, Siz de Sesimize Ses olun, seslerine tercüman olun.
SES SİZ OLURMUSUNUZ. ?

evde saglik hizmeti istanbul evde saglik hizmeti evde saglik hizmeti telefonu avcilar evde saglik hizmeti adalar evde saglik hizmeti atasehir evde saglik hizmeti arnavutkoy evde saglik hizmeti bagcilar evde saglik hizmeti bahcelievler evde saglik hizmeti bakirkoy evde saglik hizmeti basaksehir evde saglik hizmeti besiktas evde saglik hizmeti beykoz evde saglik hizmeti beylikduzu evde saglik hizmeti beyoglu evde saglik hizmeti buyukcekmece evde saglik hizmeti catalca evde saglik hizmeti cekmekoy evde saglik hizmeti esenler evde saglik hizmeti esenyurt evde saglik hizmeti eyupsultan evde saglik hizmeti fatih evde saglik hizmeti gaziosmanpasa evde saglik hizmeti gungoren evde saglik hizmeti kadikoy evde saglik hizmeti kagithane evde saglik hizmeti kartal evde saglik hizmeti kucukcekmece evde saglik hizmeti maltepe evde saglik hizmeti pendik evde saglik hizmeti sancaktepe evde saglik hizmeti sariyer evde saglik hizmeti silivri evde saglik hizmeti sultanbeyli evde saglik hizmeti sultangazi evde saglik hizmeti sile evde saglik hizmeti sisli evde saglik hizmeti tuzla evde saglik hizmeti umraniye evde saglik hizmeti uskudar evde saglik hizmeti zeytinburnu evde saglik hizmeti